на складе

Ліжечко-люлька для ляльки TB51075 іграшкове, фірми DeCuevas серії Софі, лялькова з балдахіном
2 597 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TB51075
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялькове ліжечко фірми DeCuevas серії Софі
Важливо: Лялька, одяг та додаткові аксесуари не входять, вони продаються окремо.
Розмір ліжечка: висота: 100 см (у найвищій точці), ширина: 37 см і довжина: 60 см.
Зразкові розміри внутрішньої частини люльки: довжина: 59 см та ширина: 35 см.
Доглядайте свого унікального і грайливого малюка і балуйте його такими класними іграшками, як це красиве лялькове ліжечко Софі. Саме те, що ви шукали, щоб малюки могли піклуватися про свою дитину і балувати її, навіть поки вона спить.
Особливості:
- Рекомендований вік: від 3 років.
- У комплект входить:люлька з колекції Софі рожевого кольору з сірими деталями, балдахін, підковдра в тон, поворотні колеса, м'які банти, вишиті деталі, декоративні ґудзики з натурального дерева та багато інших розкішних деталей
- Виріб підходить для ляльок та малюків завдовжки до 60 см.
Відкрийте для себе всі вироби цієї чарівної лінії, повної кольорів та унікальних візерунків, які порадують найменших дітей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 597 ₴








