
Ляльковий стільчик для годування 3в1 TB51574 фірми DeCuevas серії Tulipe, меблі для ляльок
1 615 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TB51574
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стільчик для годування ляльок DeCuevas
Практичний та стильний стільчик для годування ляльок від бренду DeCuevas стане чудовим доповненням до ігрового набору вашої дитини. Цей аксесуар дозволить малюку розвивати турботу та навички догляду, створюючи реалістичні ігрові сцени.
розмір стільця для годування: висота 60 см, ширина 30 см та глибина 31 см.
Особливості:
- Підходить для ляльок довжиною до 46 см - оптимальний розмір для найпопулярніших моделей ляльок.
- Міцний металевий каркас забезпечує надійність та стійкість конструкції.
- У комплекті аксесуари, які роблять гру більш різноманітною та захоплюючою.
- Компактний розмір та легка вага – зручний для зберігання та перенесення.
Технічні характеристики:
- Розмір ляльок до 46 см
- Матеріали метал, пластик
- Комплектація 1 стільчик для годування «3 в 1», який трансформується в гойдалку та портативний шезлонг, у рожево-білому кольорі з особливим малюнком «Тюльпан», з м'якою оббивкою, ременем безпеки для ляльок, знімним підносом, вишитими деталями та безліччю інших розкішних деталей
Стільчик DeCuevas – чудовий подарунок для розвитку уяви та навичок турботи у маленьких батьків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Меблі для іграшок |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 600 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴









