
Синтезатор дитячий зі стільцем BB383BD дитяче піаніно на ніжках, 24 клавіші, музичні дитячі іграшки
1 785 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BB383BD, 2 вида
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте вашій дитині двері у світ музики з дитячим синтезатором зі стільчиком BB383BD
Цей багатофункціональний інструмент стане чудовим подарунком 🎁 для юних музикантів і допоможе розвинути їхні творчі здібності та музичні навички.
Розмір синтезатора 49-25-43,5 см
Основні характеристики:
🎶 24 клавіші – ідеально підходять для маленьких рук, забезпечуючи комфортну гру.
🎤 Мікрофон — дає змогу дітям співати та записувати свої пісні.
🎶 Музика підсвітка
🎵 Регулятор гучності
🔌 Работа от батарейок
📀 Стільчик
Дитячий синтезатор зі стільчиком стане надійним другом 🧸 у світі музики подарує масу позитивних емоцій 🌟 і натхнення для перших музичних шедеврів! 🎼
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 435 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴



