
Піаніно дитяче зі стільчиком 8808-9 дитячий синтезатор на ніжках, музичні дитячі іграшки
1 428 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8808-9, 2 цвета
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте вашій дитині двері у світ музики з дитячим синтезатором зі стільчиком 8808-9
Цей багатофункціональний інструмент стане чудовим подарунком 🎁 для юних музикантів і допоможе розвинути їхні творчі здібності та музичні навички.
Розмір синтезатора ш50-г24-в58см
Основні характеристики:
🎶 37 клавіш – ідеально підходять для маленьких рук, забезпечуючи комфортну гру.
🎤 Мікрофон — дає змогу дітям співати та записувати свої пісні., навушники
🎵 Регулятор гучності
🎵 Функція записування, ДЕМО
🎶 музика
🔌працює від мережі USB-шнур і від батарейок
📀 Стільчик ш24-г18,5-в18см
Дитячий синтезатор зі стільчиком стане надійним другом 🧸 у світі музики подарує масу позитивних емоцій 🌟 і натхнення для перших музичних шедеврів! 🎼
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії |
| Тип живлення | Мережа, Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 428 ₴





