
Дитячий туалетний столик-трюмо дерев'яний 03-01PINK-BOX зі стільчиком, трюмо для дівчинки, рожеве
3 934 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-01PINK-BOX
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий дерев'яний столик і стільчик "Трюмо" — має міцні ніжки із силіконовим захистом від ковзання, ця модель стане чудовим доповненням дитячої кімнати, на такому столику дитина зможе грати в салон краси та займатися творчістю.
Дитячий столик і стільчик 03-01 являє собою якісну, комфортну та безпечну модель, яка стане чудовим помічником для дитини, столик не має гострих кутів, про які дитина зможе вдаритися.
Габаритний розмір:
- ширина 70см
- висота 117 см
- глибина 50 см
- Висота до стільниці: 52см
- Розмір стільниці (Ш/Г): 70см/46см
- Дзеркало +
- Ящик +
Стільчик
Габаритний розмір:
- ширина 30см
- висота 30 см
- глибина 30 см
Матеріал виробу: МДФ, дерево, силіконовий захист на ніжки
КОРОБКА (БРАТТО/РАЗМЕР) 12,9 кг/74-54-10см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 1170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 934 ₴



