на складі

Дитячий туалетний столик-трюмо L666-93-94A зі стільчиком, трюмо для дівчинки інтерактивне, 2 кольори
1 577 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: L666-93-94A
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий туалетний столик-трюмо L666-93-94A
Трюмо дитяче L666-93-94A — це чудовий ігровий центр для дівчаток у формі туалетного столика. До комплекту з трюмо входять багато додаткових аксесуарів.
У наборі 31 предмет
Габарити 69-24,2-в79,4см
Характеристики:
- стільчик
- дзеркало з підсвіткою
- аксесуари
- на батарейці
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
Ваш малюк зможе милуватися своїм віддзеркаленням у дзеркалі та приховуватися. Граючи з трюмо, дівчинка почуватиметься справжньою принцесою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 242 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Висота | 794 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 577 ₴


