
Дитячий ігровий набір для тварини HL-7-8 для кішки або собаки, 76 предметів
1 608 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HL-7-8
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Не кожна дитина має бажаного хатнього вихованця, тому частково заповнити мрію можна цим ігровим набором. До комплекту входить повноцінна стійка з догляду, чищення, годування і відпочинку тварин. Також у наборі 76 різних аксесуарів, серед яких і сам вихованець — кошеня або собачка на вибір.
Розмір стійки: 43-24-53см
Особливості
- фігурка 17 см,
- мийка (механічна),
- стільчик для годування
- ліжечко
Столик обладнаний блоком із кнопками активації підсвітки та мелодій (для роботи необхідні 2 батареї АА, що не входять до комплекту).
Розмір упаковки: 41-59-12см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608 ₴





