на складе

Дитяча навчальна іграшка FT 0029 AB від Limo Toy, логічний куб Бізікуб 6в1, що розвивають дитячі іграшки
1 156 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FT 0029 AB
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Логічний куб 6 в 1 Limo Toy — це багатофункціональна іграшка, яка зацікавить Вашого малюка з першої секунди!
Багатофункціональний куб містить:
- Піаніно
- Барабан
- Шестерні
- Сортер
- Рухомі деталі
- Музика
- Звуки тварин
- Підсвітка
- 6 фігур,
- 2 режими гучності,
На всіх гранях куба встановлені оригінальні ігрові панели, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини.
За допомогою такої іграшки навчання дитини буде не тільки швидким, але ще й веселим, яскравим і цікавим! Під час гри малюк зможе вивчати нові форми та кольори, тренувати дрібну моторику, логіку, і уяву!
Іграшка працює від батарейок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізікуб |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156 ₴


