
Дитяча навчальна іграшка 991, логічний куб Бізікуб 8в1, що розвивають дитячі іграшки
1 038 ₴
- Немає в наявності
- Код: 991
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Логічний куб 8 в 1 — це багатофункціональна іграшка, яка зацікавить Вашого малюка з першої секунди!
Багатофункціональний куб містить:
- музика, світло
- риболовля (магнітна, 1 вудка, фігурки 5 шт.),
- піаніно-5 тонів,
- барабан,
- молоток,
- шестерні,
- ксилофон (5 тонів, 2 палички),
- сортер (фрукти 4 шт.)
Розмір куба 17-18,5-18 см
На всіх гранях куба встановлені оригінальні ігрові панели, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини.
За допомогою такої іграшки навчання дитини буде не тільки швидким, але ще й веселим, яскравим і цікавим! Під час гри малюк зможе вивчати нові форми та кольори, тренувати дрібну моторику, логіку, і уяву!
Іграшка працює від батарейок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізікуб |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴

