
Дитяча коляска автокрісло 2в1 S800 із сумкою для мами від фірми Maraton, рожева для дівчинки, дитячі коляски
6 432 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S800 pink
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коляска — автокрісло 2в1 S800 — безпека та комфорт для вашого малюка в дорозі.
Розмір коляски:
- висота — 101 см
- ширина — 44 см
- довжина — 82 см
Розмір крісла:
- ширина — 44 см
- висота — 60 см
- довжина 66 см
Вкладка для новонародженого
5-точковий ремінь безпеки
Передні поворотні колеса з фіксацій у прямому положенні
Блокування задніх коліс одним натисканням
Висота ручки регулюється у двох рівнях від 83 до 110 см
Кнопка перекидання ручки
Непромокальний козирок захищає від сонця й дощу
Колеса з еластичного поліуретану з амортизаторами
Діаметр передніх коліс 16 см
Діаметр задніх коліс 14 см
Витримує вагу до 13 кг
Вага коляски — 7,2 кг
Містке спальне місце 66 см х 44 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Тип коляски | Коляска-люлька |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Колір | Рожевий |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Комплектація коляски | Сумка для дитячих речей, Кошик для покупок, Автокрісло |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 44 см |
| Довжина | 82 см |
| Висота | 101 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 432 ₴






