
Триколісний велосипед-коляска-трансформер 6в1 Milano 002 Tri-cycle Cruiser дитячий біговел-велобіг, чорно-жовтий
3 690 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Milano 002 black
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біговел Tri-cycle 6iв1 Cruiser Milano 002 — зручний, надійний і універсальний транспорт для вашої дитини. Компактний і легкий, що дає змогу використовувати його в дальніх і тривалих прогулянках. В оновленій версії в моделі з'явилася бічна підтримка сидіння, протисонячний козирок, який захистить вашого малюка в спекотний сонячний день.
Характеристики:
- Від 1 року.
- Модель 6 в 1, біговел і велосипед
- Колеса гумові: переднє 25 см, заднє 20 см
- Матеріал рами: сталь, пофарбована якісною порошковою фарбою
- Сидіння з ременем безпеки та спинкою (знімається)
- Бічна підтримка сидіння й упорна спинка
- Протисонячний козирок
- Батьківська ручка регулюється
- Батьківська ручка з механізмом повороту переднього колеса
- Довжина велосипеда — 75 см
- Ширина батьківської ручки 27 см.
- Батьківська ручка (знімна) регулюється по висоті.
- Мінімальна висота ручки — 45 см
- Максимальна висота ручки — 83 см
- Ширина керма — 32.5 см
- Прогумовані ручки з регулюванням нахилу
- До комплекту входять знімні педалі (2 шт.)
- У комплектації: рюкзак, підсклянник, дзвіночок на кермі
Функційний велосипед має такі режими:
- -велосипед без педалей (біговел);
- -велосипед із двома колесами;
- -велосипед із трьома колесами;
- -коляска з батьківською ручкою.
Кермо регулюється у 2 положеннях — мінімальна 12.5 см, максимальна 21 см.
Висота сидіння від підлоги регулюється у 2 положеннях — мінімальна — 33 см, максимальна 37 см.
Подшипник-АВЕС 7.
Діаметр коліс — 10".
Вага велосипеда — 5,1 кг.
Максимальне навантаження 30 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс беговела | 3 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 32.5 см |
| Висота | 83 см |
| Вага | 5.1 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 690 ₴




