
Самокат-трансформер дитячий 4в1 X2 від фірми Maraton з батьківською ручкою, рожевий для дівчинки, дитячий триколісний самокат
2 880 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: X2 pink
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий самокат-біговел 4в1 X2 — це дитячий толокар із батьківською ручкою, столиком, додатковими колесами для стійкості, захисним бортиком і козирком від сонця.
Трансформується:
- Толокар із батьківською ручкою;
- Толокар
- Дитячий самокат
Характеристики:
- Рекомендований вік від 10 місяців
- Максимальне навантаження до 90 кг
- Висота керма 33-38 см
- Матеріал рами Формований пластик
- Трансформер
- Батьківська ручка регулюється за висотою 82-94 см.
- Захисний бортик
- Передні колеса 120х44 мм, PU, світні
- Заднє колесо 77х45 мм.
- Керується нахилом керма
- Подшипники ABEC-7
- Гальмо Ніжне на задньому колесі
- Музичний +
- Підсвітка +
- Дашок від сонця.
- Допоміжні колеса
- Підсклянник;
- Столик для зручності.
- Є фіксація передніх коліс
- Блокування коліс
- Легко складається й трансформується без викрутки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Кількість коліс | 5 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 94 см |
| Особливості | Захисний бортик, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴



