
Двоколісний дитячий біговел-велобіг Story від Maraton, надувні колеса 14 дюймів, з кошиком, синій
2 070 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Story 14" blue
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Біговел Story ідеально підходить для дітей віком 2-5 років.
Беговел Story має ретро-дизайн зі шкіряними ручками. Шкіряні ручки мають крутий вигляд, але водночас вони досить великі та широкі, що забезпечує гарне зчеплення й підвищує контроль дитини. Це підвищує безпеку під час використання.
Кермо регулюється у міру зростання дитини. Висота керма становить 52 см.
Перевага Story в тому, що ця модель важить удвічі менше, ніж інші біговели, і зроблена з алюмінію 6061, що робить її зручною для дитини.
Сидіння Story має діапазон регулювання 12 см. У найнижчому положенні висота сидіння становить 28 см, а в найвищому — 38 см. Отже, його можна регулювати в міру зростання дитини. Висота керма становить 52 см.
Колеса — гумові, з повітряним наповнювачем для додаткового комфорту підходять як для звичайних доріг, так і для нерівної місцевості.
До комплекту біговела входить кошик для зберігання всіх корисних речей, що трапляються на шляху.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Висота | 52 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 070 ₴


