
Дитячий ігровий набір лікаря Маленький доктор 660-89 від Limo Toy, з рентгеном та стетоскопом, гра в юного лікаря
1 163 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 660-89
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Якщо ваша дитина мріє лікувати та допомагати іншим — саме час подарувати їй ігровий набір лікаря! 👶💊
Цей комплект перетворить малюка на справжнього лікаря, подарує нові враження та допоможе розвинути уяву та дбайливість 💖.
Розмір 46,5-26,5-в115см
Ігровий набір лікаря на каталці з рентгеном, світлом і аксесуарами.
Подаруйте дитині захопливу подорож у світ медицини з реалістичним медичним набором на коліщатках!
Ідеально підійде для сюжетних ігор, розвитку уяви та соціальних навичок.
✨ Що всередині набору: візок, рентген, медичні інструменти
Є звукові та світлові ефекти від батарейок
Всього в наборі 26 предметів
Іграшка повністю безпечна ✅ і відповідає технічному регламенту безпеки.
З таким набором дитина зможе відчути себе турботливим лікарем і придумати десятки цікавих сценаріїв для гри! 🌈👩⚕️👨⚕️
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Висота | 1150 мм |
- Ціна: 1 163 ₴




