
Електромобіль дитяча Машина з мильними бульбашками KML 010 від Maraton, електрокар одномісний на пульті керування, бірюзовий
3 105 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KML 010 biruza
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий електрокар KML 010
Характеристики:
- Батарея 6v4*2, свинцево-кислотна батарея великої ємності
- двигун 380*2
- пульт дистанційного керування 2,4G One-on-One
- поворот на 360 градусів
- музика
- яскраве світлодіодне світло
- матове антисколязне покриття підлокітника
- протиковзна поверхня сидіння
- ремень безпеки
- форма спинки сидіння для більш безпечного та комфортного положення
- оснащений електричною машинкою для мильних бульбашок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 64 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 380 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.2 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴




