
Електромотоцикл дитячий KML 013 від Maraton, електроскутер, електромобіль трицикл із музикою і світлом, біло-чорний
3 375 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KML 013 white-black
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитячий електромобіль-трицикл KML 013 яскравий і захопливий спосіб провести час на свіжому повітрі!
Представляємо до вашої уваги наш новий дитячий триколісний електромобіль, який стане ідеальним подарунком для вашого маленького перегонника! Цей стильний і безпечний трицикл поєднує в собі сучасні технології та яскравий дизайн, що робить його незамінним супутником на прогулянках.
• Аккумулятор 6V 4.5AH
• 1 редуктор забезпечує плавний рух, який легко керується навіть найменшим водієм.
• Вбудоване світло робить трицикл стильнішим і забезпечує видимість в умовах низької освітленості.
• Трицикл обладнаний вбудованими музичними ефектами для створення атмосферного настрою.
• Під'єднайте улюблену музику через Bluetooth і зробіть кожну поїздку незабутньою.
• Конструкція трициклу гарантує чудову стабільність і безпеку, що особливо важливо для маленьких водіїв.
• Колеса з пластику діаметром 25 см.
• Загальні габарити трициклу: 78 x 42 x 52 см.
Максимальне навантаження: до 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 52 см |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 3 375 ₴




