
Електромотоцикл дитячий UQD-7017 Rio від Maraton, електроскутер, електромобіль трицикл із музикою і світлом
2 385 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: UQD-7017 Rio
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитячий електромобіль-трицикл UQD-7017 Rioяскравий і захопливий спосіб провести час на свіжому повітрі!
Представляємо до вашої уваги наш новий дитячий триколісний електромобіль, який стане ідеальним подарунком для вашого маленького перегонника! Цей стильний і безпечний трицикл поєднує в собі сучасні технології та яскравий дизайн, що робить його незамінним супутником на прогулянках.
• Акумулятор 2 х 6V / 4 Ah.
• Потужність двигуна 2*380 Вт
• Трицикл обладнаний вбудованими музичними ефектами для створення атмосферного настрою.
• Під'єднайте улюблену музику через Bluetooth і зробіть кожну поїздку незабутньою.
• Конструкція трициклу гарантує чудову стабільність і безпеку, що особливо важливо для маленьких водіїв.
• Особливості моделі Додаткові колеса, світна рама
• Загальні габарити трициклу: 58 x 45 x 65 см.
Максимальне навантаження: до 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 65 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 380 Вт |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 2 385 ₴







