
Прогулянкова коляска для ляльки T715057 фірми FiVEoNiNE, іграшкова лялькова коляска для прогулянки, зелена
1 278 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: T715057
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🎀 Ляльковий візок фірми FiVEoNiNE🎀
💖 Стильний сучасний дизайн коляски FiVEoNiNE T715057 нікого не залишить байдужим.
З новою коляскою Ваша дочка зможе здійснювати тривалі прогулянки разом зі своєю улюбленою лялькою.
Модель коляски: прогулянкова
Призначена для дому та вулиці
Приємне яскраве забарвлення
До набору входить:
- коляска;
- сонцезахисний козирок;
- ремені безпеки;
- кошик для іграшок із текстилю.
Ручка коляски нерегульована
Підсклянник
Розмір коляски д49-ш34,5-в58,5см
Розмір коробки: 46-28-9,5см
Кількість коліс: 4 шт
Матеріал: метал + тканина
Коляска упакована в коробку
Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Зелений |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Ні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 345 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Висота | 585 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 278 ₴

