
Ігровий манеж для ляльок T760057 фірми FiVEoNiNE, ляльковий манеж-ліжко, меблі для ляльок, зелений
1 152 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: T760057
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий манеж для ляльок фірми FiVEoNiNE
Розмір манежу: д42-ш28-в32см
Манеж виготовлений в елегантній колірній гамі та обладнаний металевим каркасом.
Особливості:
- Ексклюзивний дизайн
- складаний
- 2 колеса,
- 2 сторони-сітки,
- Розвиток навичок: Сприяє розвитку фантазії, моторики, соціальних навичок, логіки та спостережливості в дитини.
- Простота збирання: Металевий каркас легко збирається, а висота ліжечка регулюється в три положення.
Іграшковий манеж FiVEoNiNE — це ідеальний аксесуар для гри в «дочки-матері», який подарує дитині можливість із комфортом піклуватися про свою улюблену ляльку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 152 ₴

