
Парта-ростишка дитяча регульована BL-14194 зі стільцем, для хлопчика, біло-синя, дитячі столи та парти
3 902 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BL-14194
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вага 17,75 кг.
Довжина, ширина та висота висувної полиці 50,5х30,5х5cm.
Довжина, ширина та товщина робочого столу: 80х45х1,5 см
Висота столу регулюється 52-75см.
Висота стільця регулюється 35-40 см.
Лампа має регулювання освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | парта учнівська одномісна регульована |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Колір | Синій |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 902 ₴

