
Парта-ростишка дитяча регульована S-71400 зі стільцем та лампою, для хлопчика, біло-синя, дитячі столи та парти
3 785 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: S-71400
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа має регулювання освітлення.
Підставка для книг.
Висувна полиця під стільницею.
Зовнішня відстань між ніжками 70см.
Довжина, ширина та товщина робочого столу: 80х60х1, 5см.
Висота столу регулюється 65-76см.
Регулювання висоти стільця 41-48см.
Вага 18,1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | парта учнівська одномісна регульована |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Колір | Синій |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 650 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 785 ₴

