
Дитяче автокрісло SF-92103 від фірми Joy SafeMax, система Isofix, поворотне, група 1-2-3, для дитини від 9 до 36 кг, чорно-червоне
4 488 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SF-92103
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики автокрісла Joy SafeMax:
• Автокрісло 1-2-3 групи і розраховане для дітей від 9 до 36 кг.
• Крісло обертається на 360 градусів, а також регулюється кут нахилу вперед та назад.
• Крісло встановлюється в автомобілі в напрямку ходу руху та проти напрямку ходу руху і кріпиться за допомогою системи Isofix / Latch.
• Захисні бампери на бокових сторонах крісла.
• 5-точкові ремені безпеки з м`якими накладками регулюються під зріст дитини.
• На сидінні розміщено додаткову м`яку вкладку.
• Матеріал тканини: льон.
• Розмір автокрісла (ШхГхВ): 48x45x54 см.
• Вага: 9,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 54 см |
| Вага | 9.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 488 ₴







