
Дитяче автокрісло FX 5266 від фірми Joy, система Isofix, група 1-2-3, для дитини від 9 до 36 кг, чорно-блакитне
6 134 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FX 5266
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Універсальне автокрісло Joy серії FX розраховане на три вікові групи для дітей вагою від 9 до 36 кг.
І група: 9-18кг;
ІІ група: 15-25кг;
ІІІ група: 22-36кг.
- - Автокрісло обладнане п'ятиточковим ременем безпеки. На ременях безпеки розташовуються м'які плечові накладки. Накладки регулюються по висоті та при необхідності знімаються.
- - Підголовник крісла регулюється по висоті і забезпечує бічний захист для голови.
- - Чохол автокрісла та чохол підголовника знімні.
- - М'яка знімна вкладка.
Кріплення дитини в автокріслі: 5-точковим ременем автокрісла/ Штатним ременем автомобіля (залежно від вагової групи дитини).
Кріплення автокрісла в автомобілі: Системою кріплення Isofix / Штатним ременем автомобіля (залежно від вагової групи дитини).
Напрямок установки автокрісла: По ходу руху.
Система кріплення Isofix: є.
Кріплення ISOFIX використовується лише для перевезення дітей І групи (9-18 кг)!
Автокрісло можна використовувати у всіх автомобілях, оснащених системами анкерного кріплення ISOFIX та TopTether.
Стандарт ECER44/04 схвалено.
Розміри/габарити
- Довжина (см): 45 см
- ширина (см): 40 см
- Висота (см): 74 см
Розмір упаковки:
45 см × 40 см × 74 см
Упаковка:Пакет
Вага (кг):8.00
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Комбінована |
| Точки кріплення дитини | Комбінований |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Бустер | Ні |
| Підголовник | Регульований |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 74 см |
| Вага | 8 кг |
- Ціна: 6 134 ₴




