
Дитяче автокрісло ME 1146 від фірми El Camino, система Isofix, опорна ніжка, поворотне, група 0-1-2-3, чорне
8 774 ₴
- Немає в наявності
- Код: ME 1146 Royal Black
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ТИП: автокрісло
ФАЗА: 1-2 (відповідає групі 0+I, II, III)
ВАГА ДИТИНИ: 0-36 кг
ЗРІСТ ДИТИНИ: 40-150 см
ВІК ДИТИНИ: від народження до 12 років
РЕГУЛЮВАННЯ: підголовник мультипозиційний
нахил спинки (при встановленні по ходу руху) - 5 положень
нахил спинки (при встановленні проти ходу руху) - 5 положень
ДОДАТКОВО: подушка з матеріалу з ефектом пам'яті
вкладиш для новонародженого
поворот на 360 °
СПОСІБ УСТАНОВКИ: проти ходу руху (40-105см ≤18кг) / по ходу руху (76-150см)
5-ти ТОЧКОВІ РЕМНІ БЕЗПЕКИ: є
ТКАНИНА: поліестер
СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX: ISOFIX та опорна нога
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш * в * г): 46 x 59 x 32 см, max висота 73 см
КОРОБКА: БРУТТО 16 кг / НЕТТО 14,5 кг / РОЗМІР 46,5 x 62,5 x 54см
ФАЗА: 1-2 (відповідає групі 0+I, II, III)
ВАГА ДИТИНИ: 0-36 кг
ЗРІСТ ДИТИНИ: 40-150 см
ВІК ДИТИНИ: від народження до 12 років
РЕГУЛЮВАННЯ: підголовник мультипозиційний
нахил спинки (при встановленні по ходу руху) - 5 положень
нахил спинки (при встановленні проти ходу руху) - 5 положень
ДОДАТКОВО: подушка з матеріалу з ефектом пам'яті
вкладиш для новонародженого
поворот на 360 °
СПОСІБ УСТАНОВКИ: проти ходу руху (40-105см ≤18кг) / по ходу руху (76-150см)
5-ти ТОЧКОВІ РЕМНІ БЕЗПЕКИ: є
ТКАНИНА: поліестер
СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ISOFIX: ISOFIX та опорна нога
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш * в * г): 46 x 59 x 32 см, max висота 73 см
КОРОБКА: БРУТТО 16 кг / НЕТТО 14,5 кг / РОЗМІР 46,5 x 62,5 x 54см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 59 см |
| Вага | 14.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 774 ₴










