
Дитяче автокрісло ME 1189 i-HOLD+ від фірми El Camino, система Isofix, опорна ніжка, поворотне, група 0-1-2-3, сіре
5 980 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1189 Shadow Gray
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП: автокрісло
СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ: i-SIZE R129
ФАЗА: 1,2 (відповідає групі 0+I, II, III)
ЗРІСТ ДИТИНИ: 40 – 150 см
РЕГУЛЮВАННЯ: підголовник, мультипозиційний
нахил спинки (при встановленні по ходу руху) - 3 положення
нахил спинки (при встановленні проти ходу руху) - 3 положення
ДОДАТКОВО: подушка
вкладка для новонародженого
знімна підставка для ніг новонародженого
поворот на 360
СПОСІБ УСТАНОВКИ: проти ходу руху (40-105см ≤18кг) / по ходу руху (76-150см)
5-ти ТОЧКОВИЙ РЕМІН БЕЗПЕКИ: є
ТКАНИНА: поліестер
СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ: ISOFIX та опорна нога
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш * в * г): 44 см х min 57 - max 77,5см х 49 см
КОРОБКА: БРУТТО 14,46 кг / НЕТТО 12,805 кг / РОЗМІР 45 х 55,5 х 60 см
СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ: i-SIZE R129
ФАЗА: 1,2 (відповідає групі 0+I, II, III)
ЗРІСТ ДИТИНИ: 40 – 150 см
РЕГУЛЮВАННЯ: підголовник, мультипозиційний
нахил спинки (при встановленні по ходу руху) - 3 положення
нахил спинки (при встановленні проти ходу руху) - 3 положення
ДОДАТКОВО: подушка
вкладка для новонародженого
знімна підставка для ніг новонародженого
поворот на 360
СПОСІБ УСТАНОВКИ: проти ходу руху (40-105см ≤18кг) / по ходу руху (76-150см)
5-ти ТОЧКОВИЙ РЕМІН БЕЗПЕКИ: є
ТКАНИНА: поліестер
СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ: ISOFIX та опорна нога
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш * в * г): 44 см х min 57 - max 77,5см х 49 см
КОРОБКА: БРУТТО 14,46 кг / НЕТТО 12,805 кг / РОЗМІР 45 х 55,5 х 60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 49 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 12.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 980 ₴










