
Дитяче автокрісло ME 1188 i-HOLD від фірми El Camino, система Isofix, Top Tether, поворотне, група 0-1-2-3, чорне
5 485 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1188 Black
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП: автокрісло
СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ: i-SIZE R129
ФАЗА: 1,2 (відповідає групі 0+I, II, III)
ЗРІСТ ДИТИНИ: 40 – 150 см
РЕГУЛЮВАННЯ: підголовник, мультипозиційний
нахил спинки (при встановленні по ходу руху) - 3 положення
нахил спинки (при встановленні проти ходу руху) - 3 положення
ДОДАТКОВО: подушка
вкладиш для новонародженого
поворот на 360
СПОСІБ УСТАНОВКИ: проти ходу руху (40-105см ≤18кг) / по ходу руху (76-150см)
5-ти ТОЧКОВИЙ РЕМІН БЕЗПЕКИ: є
ТКАНИНА: поліестер
СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ: ISOFIX та Top Tether
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш * в * г): 43 см х min 54 - max 75,5см х 45см
КОРОБКА: БРУТТО 13,06 кг / НЕТТО 11,37 кг / РОЗМІР 45,5 х 60 х 53 см
СТАНДАРТ БЕЗПЕКИ: i-SIZE R129
ФАЗА: 1,2 (відповідає групі 0+I, II, III)
ЗРІСТ ДИТИНИ: 40 – 150 см
РЕГУЛЮВАННЯ: підголовник, мультипозиційний
нахил спинки (при встановленні по ходу руху) - 3 положення
нахил спинки (при встановленні проти ходу руху) - 3 положення
ДОДАТКОВО: подушка
вкладиш для новонародженого
поворот на 360
СПОСІБ УСТАНОВКИ: проти ходу руху (40-105см ≤18кг) / по ходу руху (76-150см)
5-ти ТОЧКОВИЙ РЕМІН БЕЗПЕКИ: є
ТКАНИНА: поліестер
СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ: ISOFIX та Top Tether
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР (ш * в * г): 43 см х min 54 - max 75,5см х 45см
КОРОБКА: БРУТТО 13,06 кг / НЕТТО 11,37 кг / РОЗМІР 45,5 х 60 х 53 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 54 см |
| Вага | 11.37 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 485 ₴










