
Автокрісло бебікокон дитяче ME 1043 NEWBORN+ від El Camino, дитяча автолюлька в машину, сіро-мятне
2 722 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1043 Royal Mint
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ТИП бебікокон
ГРУПА 0 +
ВЕС ДИТИНИ 0-13 кг
ВІК ДИТИНИ від народження до 15 місяців
РЕГУЛЮВАННЯ
- ручка-переноска
- висота внутрішніх ременів, 3 положення
СПОСІБ УСТАНОВКИ проти ходу руху
КІЛЬКІСТЬ ТОЧОК КРЕПЛЕНИЯ 3
РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ 3-х точкові
ТКАНИНА поліестер / льон
ГАБАРИТНЕ РОЗМІР (ш * в * г) 43 х 53 х 68см
ГАБАРИТНЕ РОЗМІР бустер (ш * в * г)
ДОДАТКОВО ВКЛАДИШ ДЛЯ РЕГУЛЮВАННЯ ГЛИБИНИ
КОРОБКА БРУТТО 4,6 кг / нетто 3,3 кг / РОЗМІР 43,5 х 35 х 70 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Ні |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Групи автокрісел | 0+ (від 0 до 13 кг) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 3.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 722 ₴






