
Автокрісло-бустер дитяче ME 1147 i-RIDE від El Camino, дитяче автосидіння в машину, система Isofix, чорне
1 670 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1147 Black
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ТИП: автокрісло-бустер (i-Size R129)
ГРУПА: 3
Характеристики:
-
Вага дитини: 22–36 кг
-
Зріст дитини: 125–150 см
-
Вік дитини: від 5 до 12 років
-
Спосіб установлення: по ходу руху
-
Тканина: поліестер
-
Система кріплення ISOFIX: є
-
Додатково: знімний підсклянник
Габарити:
-
Розмір (ш/в/г): 42,5 (+8,5 підсклянник) × 22 (з підлокітниками) × 40 см
-
Коробка: брутто 3,4 кг / нетто 2,4 кг / розмір 40 × 43 × 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Так |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Є |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Групи автокрісел | III (від 22 до 36 кг) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42.5 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 2.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴






