
Дитяче автокрісло-бебікокон Joy від фірми Lorelli, для дитини 0-13 кг, дитяча автолюлька в машину, жовтогаряча
2 786 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Joy Ginger
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автокресло - люлька Joy 0-13 кг Ginger
Особливості:
- Регульована за висотою ручка
- Складаний капюшон
- EPS і піна з ефектом пам'яті для більшої безпеки та комфорту
- Подушка для немовлят до 60 см
- Встановлення в напрямку, протилежному руху (RWF) для дітей зростом 40-85 см
Розміри: 66х41х54 см
Розміри в складеному вигляді: 66х41х30 см
Вага: 2.60 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Виробник | Lorelli |
| Колір | Помаранчевий |
| Бустер | Ні |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Групи автокрісел | 0+ (від 0 до 13 кг) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 54 см |
| Вага | 2.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 786 ₴


