
Дитяче автокрісло Benevento від фірми Lorelli, система Isofix, група 1-2-3, для дитини 9-36 кг, зелене
4 478 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Benevento Green Pine
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автокрісло Benevento Isofix 9-36 кг Green Pine
- Напрямна система ISOFIT
- Матеріали EPS та піна з ефектом пам'яті для підвищення безпеки та комфорту
- Установка за напрямком руху (FF)
- Знімний чохол
- Регульована за висотою та вагою система ременів безпеки
- М'яка подушка для дітей зростом 76-105 см
- Регульований підголівник
- Антиковзкі накладки на ременях безпеки
Габарити: 49x46x57 см
Вага: 6.70 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Isofix |
| Виробник | Lorelli |
| Колір | Зелений |
| Бустер | Ні |
| Підголовник | Регульований |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 6.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 478 ₴


