
Дитяче автокрісло-ребордер із народження Nebula від фірми Lorelli, система Isofix, група 0-1-2-3, для дитини 0-36 кг, синє
5 553 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Nebula Arctic
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автокрісло-ребордер Nebula Isofix i-Size 0-36 кг Arctic
- Обертання на 360 градусів
- М'яка подушка під голову
- Просте встановлення за допомогою Isofix + Top Tether
- Напрямні кронштейни для кріплення Isofix (входять до комплекту)
- RWF — монтаж у напрямку, протилежному руху 40-105 см
- Система ременів безпеки регулюється залежно від зросту та ваги дитини
- FF — встановлення за ходом руху 76-150 см
- Регульована спинка: 1 положення в положенні «назад» 40-105 см; 3 положення в положенні «вперед» 76-150 см
- М'яка подушка для малюків
- Декоративні елементи з PU шкіри
- EPS — для більшої безпеки
Розміри: 53x46x82 см
Вага: 10.40 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Lorelli |
| Колір | Синій |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 82 см |
| Вага | 10.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 553 ₴


