
Дитячий стільчик-трансформер 2в1 для годування Color, розкладається в столик та стілець, білий з зеленим
2 195 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Color лайм
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий стільчик для годування🌿🪑
🌟 Характеристики:
-
Тип: стільчик для годування 2 в 1 (столик + стільчик) 🍽️
-
Рекомендоване навантаження: до 25 кг, від 6 місяців ⚖️👶
-
Спинка: кут нахилу — 96° ↩️
-
Підніжка: є 🦶
🔒 Безпека:
-
2-точкові ремені безпеки ⛑️
-
ремінь-захист від сповзання 🛡️
🪑 Матеріали та комфорт:
-
Чохол: з ПВХ, миється 🧼
-
Матеріал конструкції: дерево, МДФ, ПВХ 🌳
📏 Розміри:
-
Габарити стільчика для годування: 44 × 48 × 90 см
-
Габарити столика: 55 × 48 × 44 см
-
Габарити стільчика: 38 х 35 х 55 см;
-
Розмір стільниці: 45 × 20 см
-
Розмір сидіння: 30,5 × 25 см
📦 Коробка:
-
Вага: брутто — 10 кг, нетто — 10,5 кг ⚖️
-
Розмір коробки: 55 × 45 × 12 см
💡 Стильний та практичний стільчик 2 в 1: зручне місце для годування та окремий столик зі стільчиком для ігор і творчості! 🎨
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, МДФ, ламінована ДСП |
| Опори стільчика | ніжки |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 900 мм |
| Вага стільчика | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴




