
Дитячий стільчик для годування T-633/2 Buddy фірми Tilly, пластиковий класичний регульований стільчик, Котик
2 475 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: T-633/2 Lilac Cat
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий стільчик для годування TILLY Buddy T-633/2 — це легкий, зручний і практичний стільчик, здатний забезпечити вашому малюкові комфортне приймання їжі, ця модель має сучасний дизайн для зручності транспортування і зберігання стільчик можна компактно складати. Стільчик для годування T-633/1 має просторе сидіння з високою спинкою, для зручності дитини спереду розміщена підставка для ніг, стільчик обладнаний ремінцем безпеки, який утримає в сидінні маленького непосиду
Характеристики стільця для годування TILLY Buddy T-633/2:
- Складана конструкція
- Сучасний дизайн
- Знімний столик із пластиковою тацею
- Ремінець безпеки
- Підставка для ніжок
- Кошик для іграшок
- Розмір стільчик у складеному вигляді: висота — 124 см, глибина — 20 см, ширина — 60 см
- Розмір стільчика: висота — 102 см, глибина — 68 см, ширина — 60 см
Дитячий стільчик для годування TILLY Buddy T-633/2 — має надійну та стійку конструкцію, спереду є зручний столик зі знімною панеллю, під сидінням є кошик, у нього можна складати іграшки та речі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baby Tilly |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Вид аксесуара | Чохол, Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1020 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴

