
Дитячий стільчик для годування Bellissimo фірми Lorelli, пластиковий класичний регульований стілець для годування, сірий
4 232 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Bellissimo Grey Parrots
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець для годування Bellissimo Grey Parrots Pu Leather
- PU шкіра сидіння і спинки для більшого комфорту та легкого чищення
- додаткова м'яка прокладка
- регулювання спинки в 3 положення (до належного положення)
- регулювання висоти сидіння в 7 положеннях
- регулювання лотка
- легке збирання та розкладання
- кошик для іграшок
- багаторазова підставка для ніг
- гніздо для пляшки або чашки
- 5-точковий ремінь безпеки
- 2 лотки (верхній знімний лоток)
- передню тацю можна встановити на задні ніжки стільчика для годування.
- 4 колеса для легкого переміщення (з гальмами)
Розміри: 88х57х108 см
Розміри в складеному вигляді: 39х57х86 см
Вага: 9.20 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Вид аксесуара | Чохол, Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 880 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1080 мм |
| Вага стільчика | 9.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 232 ₴



