
Дитячий стільчик для годування Dulce фірми Lorelli, пластиковий класичний регульований стілець для годування, сірий
2 997 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Dulce Cool Grey Leather
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець для годування Dulce Cool Grey Leather
Розміри в складеному вигляді: 24х50х101 см
Вага: 7.30 кг
- натуральне шкіряне сидіння
- спинка з ПВХ або ПУ для легкого очищення
- регульована спинка в положення лежачи
- регулювання столика
- регулювання сидіння по висоті
- легко складається й відкривається
- кошик для іграшок
- колеса для легкого переміщення
- багаторазова підставка для ніг
- розетка для пляшки або чашки
- 5-точковий ремінь безпеки
- 2 столики (верхній знімний столик)
Розміри в складеному вигляді: 24х50х101 см
Вага: 7.30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Вид аксесуара | Чохол, Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 860 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Вага стільчика | 7.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 997 ₴


