
Дитячий стільчик для годування Felicita фірми Lorelli, пластиковий класичний регульований стілець для годування, сірий
3 344 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Felicita Baby Blue Pilot
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець для годування Felicita Baby Blue Pilot Pu Leather
Розмір у складеному вигляді: 55х25х119 см
Вага: 7.40 кг
- чохол із ПВХ для легкого очищення
- 5-точковий ремінь безпеки з накладками
- 2 лотки (верхній знімний лоток)
- передній лоток можна встановити на задні ніжки стільчика
- регулювання підніжки в 3 положеннях
- регулювання сидіння за висотою в 7 положеннях
- регульовані ремені безпеки у 2 положеннях
- 2 передні стопори та 2 задні колеса (з гальмом) для легкого пересування
- регулювання лотка в 3 положеннях
- регулювання спинки в 3 положеннях
- легко складається й розкладається
- підсклянник
Розмір у складеному вигляді: 55х25х119 см
Вага: 7.40 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Вид аксесуара | Чохол, Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1050 мм |
| Вага стільчика | 7.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 344 ₴


