
Дитячий стільчик для годування K-94011 фірми Joy, пластиковий класичний регульований стілець для годування, жовтий
3 416 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K-94011
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Стільчик для годування JOY - підходить для дітей віком від 6 місяців до 3 років. Ви можете не переживати за безпеку дитини, тому що її 5-точкові ремені безпеки надійно фіксуватимуть навіть найбільшого непосиду. Для зручності годування у стільниці передбачена ніша для склянки. Також у стільчика передбачена знімна стільниця, яку можна прибрати, встановивши на спеціальні кріплення на задніх ніжках стільця.
Характеристики:
- • Регульована стільниця: у 3-х положеннях
- • Ремені безпеки: п'ятиточкові
- • Гальмо на передніх та задніх колесах
- • Регульована спинка сидіння: у 3 положеннях
- • Регулюється за висотою: у 7 положеннях
- • Знімна стільниця
- • Знімний піднос
- • Знімний чохол
- • Кошик для приладдя
Матеріал оббивки (м'який ПВХ) не промокає і добре миється. Стійкість стільця забезпечують широкі, регульовані по висоті ніжки. Гальма на задніх та передніх колесах забезпечують високу стійкість стільця на одному місці. Він дуже легко складається і займає мінімум місця у квартирі.
Габаритні розміри стільчика: 55х79х115 см
Нетто: 9,5 кг
Брутто: 10 кг
У комплекті – інструкція зі збирання та експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Класичний стільчик |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Опори стільчика | коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Жовтий |
| Вид аксесуара | Чохол, Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 790 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1150 мм |
| Вага стільчика | 9.5 кг |
- Ціна: 3 416 ₴








