
Дитяча прогулянкова коляска ME 1181 Dahlia фірми El Camino, регульована ручка, бежева
6 915 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1181 Milk Chocolate
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Прогулянкова коляска-книжка 🚼✨
🌟 Основні характеристики:
-
Тип: прогулянкова коляска-книжка 📖
-
Вік: від народження до 4 років 👶
-
Навантаження: до 22 кг ⚖️
-
Рама: алюміній 🪶
-
Тканина: подвійна, щільна, UPF+50 🌞
⛱ Капюшон:
-
Глибокий 🌙
-
Регулюється за допомогою блискавки ⚡
-
Вентиляційна секція на магнітах 🌬
-
Кишеня для дрібниць 🎒
-
Оглядове вікно на магніті 👀
🛏 Спинка та сидіння:
-
3 положення ↕️
-
Регулюється натисканням важеля 🎛
-
Кут нахилу: 100° – 158°
-
Спальне місце: 84,5 × 34 см, глибина сидіння 21 см 💤
🦶 Підніжка:
-
Регульована, 4 положення
-
Вставка з екошкіри 🎀
🛡 Безпека:
-
5-точкові ремені безпеки 🔐
-
Ремінь-захист від сповзання 🛡
-
Знімний бампер з оббивкою з екошкіри 🚪
🛞 Колеса та шасі:
-
PU, на підшипниках ⚙️
-
Передні Ø18 см, задні Ø23 см
-
Ширина заднього шасі: 54,5 см 📏
-
Амортизатори передніх та задніх коліс 🚀
-
Передні колеса з фіксатором 🔒
-
Знімні передні та задні колеса ⏩
🖐 Ручка та гальмо:
-
Регульована, висота 98–108 см 📏
-
Оббивка з екошкіри 🎀
-
Гальмо на задніх колесах ⛔
🧺 Кошик для багажу:
-
Доступний у положенні «лежачи» 🌙
-
Витримує навантаження до 3 кг ⚖️
🎁 Комплектація та додатково:
-
Чохол на ніжки 🧣
-
Складається текстилем всередину 🔄
⚖️ Вага та розміри:
-
У розкладеному вигляді: 74 × 54,5 × 109 см
-
У складеному вигляді: 39 × 54,5 × 75 см
-
Вага нетто: 10 кг
-
Вага брутто: 11,33 кг
-
Розмір коробки: 45 × 25 × 69 см 📦
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Колір | Бежевий |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Комплектація коляски | Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 54.5 см |
| Довжина | 74 см |
| Висота | 109 см |
| Вага | 10 кг |
| Діаметр передніх коліс | 18 см |
| Діаметр задніх коліс | 23 см |
- Ціна: 6 915 ₴










