
Дитячий двосторонній мольберт 908-7 пластиковий, зі стільчиком, рожевий
2 027 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 908-7
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний дитячий мольберт рожевий для малювання слугуватиме вірним помічником на довгий час. З його допомогою можна не тільки розвивати творчі здібності, а й навчатися письма та математики.
Розмір мольберта: 50-45-97 см
У комплекті:
- двостороння дошка;
- чотири стаканчики
- маркери кольорові 6 шт.
- крейда кольорові
- губка
- разукрашка
- чохол для крейди
- магнітні наклейки 4 шт.
Мольберт являє собою двосторонню дошку. На білій, магнітній стороні можна малювати та писати маркерами на водній основі, на чорній — крейдою. Конструкція для зручності доповнена підставкою для аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість полотна | 2 |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 970 мм |
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 027 ₴


