
Дитяче автокрісло 55890 - GL від фірми Joy, універсальне, с бустером, група 1-2-3, для дитини від 9 до 36 кг, чорно-сіре
2 483 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 55890 - GL
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Універсальне автокрісло 55890 - GL розраховане на три вікові категорії:
І група: 9-18 кг;
ІІ група: 15-25 кг;
ІІІ група: 22-36 кг.
Автокрісло обладнане триточковим ременем безпеки. На ременях безпеки розміщуються м'які плечові накладки. Накладки регулюються за висотою.
Сидіння крісла можна використовувати як бустер, попередньо від'єднавши від нього спинку. З боків встановлені 2 направляючі ремені безпеки.
Основні характеристики:
- спинка регулюється відповідно до спинки автомобільного сидіння і має можливість відкидатися на 180°;
- підголів'я автокрісла регулюється за висотою та має 8 положень;
- вкладка-підголовник у цій моделі кріпиться за допомогою стрічки-зав'язки та при необхідності може легко зніматися;
- м'яка знімна вкладка;
- чохол автокрісла знімний.
Спинка автокрісла регулюється відповідно до спинки автомобільного сидіння і має можливість відкидатися на 180°.
Кріплення дитини в автокріслі: 3-х точковим ременем автокрісла/ штатним ременем автомобіля.
Кріплення автокрісла в автомобілі: штатним ременем автомобіля.
Напрямок установки автокрісла: в напрямок руху.
Система кріплення Isofix: відсутня.
Посібник з експлуатації у комплекті (українською мовою).
Розміри / габарити
- Довжина (см):45 см
- Ширина (см):40 см
- Висота (см):69 см
Розмір упаковки:45 см × 40 см × 69 см
Упаковка:Пакет
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Виробник | JOY |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Так |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Захист від бічних ударів | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Поворотний механізм | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 69 см |
- Ціна: 2 483 ₴




