
Дитячий настільний повітряний хокей A0033 настільна гра аеро-хокей, ігрові столи, настільні ігри
2 152 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A0033
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🏒 Повітряний аеро-хокей A0033 — це неймовірне задоволення та чудовий спосіб провести час усією сім'єю! 👨👩👧👦
🎉 Тепер не потрібно йти в ігрові центри — дитячий повітряний хокей легко розмістити в себе вдома. Він компактний і прекрасно впишеться в будь-яку кімнату.
⚡ Прості правила: хто більше розбере шайбу в ворота суперника — той переможець! 🥅
✨ Особливості:
-
📏 Розмір столу: 103-52-в64,5см, поле 100-49 см
-
🔌 Працює від мережі
-
У комплекті шайба 1 шт., 2 ручки
-
🪵 Матеріали: дерево
-
👶 Рекомендований вік: від 4 років
-
📦 Розмір коробки: 106-54,5-10,7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний хокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1030 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 645 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 152 ₴

