
Дитячий електромобіль M 5797A-2(48V) Багі двомісний, мотор 48V800W, швидкість до 20 км/год, чорний
45 753 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5797A-2(48V)
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
-
Артикул: M 5797A
-
Бренд: Bambi Racer
-
Тип: баггі
-
Розміри:
-
Довжина: 161 см
-
Ширина (по дзеркалах/колесах): 125 см
-
Висота: 76 см
-
Вага: 110 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 46 см
-
-
За вагою: до 150 кг
-
За віком: від 8 років
-
Мотор: 1 шт / 800W / 48V / 3300 RPM
-
Батарея: 4 × 12V / 20Ah
-
Індикатор заряду: +
-
Напруга/Сила струму: 48V / 2000mA
-
Час зарядки: 8-12 годин
-
Індикатор зарядки: +
-
Старт: поворот ключа
-
Звук під час старту: +
-
Плавний старт у звичайному режимі: -
-
Максимальна швидкість: 10-20 км/год
-
Кількість швидкостей: 3 (на панелі)
-
Педаль газу: +
-
Педаль гальма: +
-
Рух вперед/назад: важіль
-
Передні фари: +
-
Стоп-сигнали (загоряються при гальмуванні/ручнику): +
-
Кнопка вкл./викл. світла: -
-
Музика: MP3, USB, слот для SD/TF карт, FM-радіо
-
Карта пам’яті: +
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: +
-
Кількість місць: 2
-
Ремені безпеки: 2-точкові
-
Матеріал: пластик
-
Ширина посадкового місця: 36 см
-
Матеріал: надувна гума
-
Передні колеса: 46 см / 23 см
-
Задні колеса: 46 см / 23 см
-
Простий монтаж: -
-
Матеріал: пластик, металева рама
-
Дах: -
-
Передні: -
-
Задні: +
-
Двері, що відчиняються: +
-
Демо-режим: -
-
Ручка для зручного переміщення: +
-
Додаткові коліщатка: -
-
Кондиціонер: -
-
Килимок: -
-
Причіп: -
-
Додаткові елементи: ручник, перемикання швидкостей поворотом ключа, амортизатори з регулюванням жорсткості
-
Вага брутто: 125 кг
-
Розмір коробки: 165 × 119 × 47 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Амортизатор, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 161 см |
| Ширина | 125 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 110 кг |
| Діаметр передніх коліс | 460 мм |
| Діаметр задніх коліс | 460 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість акумуляторів | 4 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 45 753 ₴










