
Дитячий горщик-унітаз зі спинкою Кошеня 07-563 від фірми Pilsan, музикальний, з підсвіткою кнопки, дитячі ванночки та горщики
1 069 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-563
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Музичний горщик 07-563 від популярного виробника “Pilsan” відрізняється відмінним опрацюванням кожної деталі та має максимально реалістичний вигляд, завдяки чому Ваш малюк почуватиметься по-справжньому дорослим!
Дана модель виготовлена з високоякісної первинної пластмаси відрізняється товстими стінками та оригінальною формою спинки, у вигляді голови кошеня.
Особливості моделі:
- - фігурна спинка;
- - Звукові та світлові ефекти працюють від батарейок, що входять до комплекту.
- - знімний резервуар;
- - тримач для туалетного паперу;
- - кришка, що закривається;
- - гумові накладки.
Конструкція надійно фіксується до будь-якого покриття завдяки гумовим антиковзним накладкам, які надійно закріплені знизу під виробом.
Унітаз складається з фігурної основи зі знімним баком та внутрішньої знімної частини. Також горщик обладнаний висувним утримувачем для туалетного паперу. А для того, щоб ще більше зацікавити Вашого малюка, в бачку вбудований функціональний чіп, який при натисканні активує яскраве миготливе підсвічування та відтворює звук зливу води. Щоб активувати ці ефекти, втягніть заглушку з чіпа.
З наявністю цікавого дитячого горщика дитина швидше навчиться ходити до туалету самостійно.
Після кожного використання виріб необхідно ретельно промивати теплим мильним розчином.
Розмір унітаза зі спинкою – 41х26х45 см.
Максимальна вага – 25 кг.
Рекомендований вік – 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти, Кришка в комплекті |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 45 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 069 ₴




