
Дитячий горщик-унітаз зі спинкою Цуценя 07-562 від фірми Pilsan, музикальний, з підсвіткою кнопки, дитячі ванночки та горщики
1 069 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 07-562
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Дитячий горщик у формі туалету від виробника Pilsan 07-562 - це абсолютно нове та ергономічне рішення, яке дозволить без клопоту і з комфортом привчити дитину ходити на горщик.
Модель виконана з первинної пластмаси, вона має високу зносостійкість, легкістю і зберігає кімнатну температуру, що є важливим показником при виборі моделі для повсякденного використання.
Горщик виконаний у формі туалету і має анатомічну форму, яка забезпечить малюкові комфорт і зручність, а батькові швидку прибирання та чистку.
Горщик обладнаний знімною спинкою, яка має фігурну форму і яскраву наліпку із зображенням панди. Злив імітує вбудована кнопка з ефектами, вона відтворює реалістичний шум води та підсвічується різними кольорами під час активації.
Унітаз обладнаний місцем для знімного горщика, який легко вставляється і виймається за рахунок вилитих отворів з обох сторін унітазу.
Також у якості реалістичного доповнення, туалет обладнаний кришкою, а збоку вбудований висувний тримач для туалетного паперу.
Особливості моделі:
- - спинка;
- - знімний горщик;
- - тримач для туалетного паперу;
- - кришка;
- - кнопка зі світловими та звуковими ефектами;
- - гумові накладки.
Розмір унітазу зі спинкою - 39 см х 37.5 см х 24 см.
Висота сидіння від підлоги - 22 см.
Розмір знімного горщика - 22 см х 26 см х 6.5 см.
Максимальна вага - 25 кг.
Рекомендований вік - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти, Кришка в комплекті |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 37.5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 069 ₴


