на складе

Дитячий ігровий інтерактивний центр-столик 823 музичний розвиваючий з підсвіткою, дитячі розвивальні іграшки
1 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 823
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Столик багатофункційний, містить різноманітні функції для навчання та розвитку малюка — шестерні, гру "черв'ячки", пальчикові ігри, кермо, що обертається, з тематичними звуками, рухомий паровозик, піаніно (відтворює ноти та мелодії, обучить цифрам і буквам, співає пісеньки, розповість казки та цікаві факти).
Усі функції супроводжуються світловими та звуковими ефектами.
Яскраві фарби та різноманітність ігор не залишать байдужою Вашу дитину та надовго її захоплять.
Особливості
- столик 29-29-в21см/38см,
- ігрова панель,
- піаніно, музика, світло, звуки тварин,
- барабан,
- ігрове поле+поїзд (обертається),
- шестерні,
- лабіринт на дроті,
- дзеркало,
- рухливі деталі,
- 2 режими
Для функціонування столика необхідні 3 батарейки АА (до комплекту не входять).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Музичні інструменти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴




