
Ігровий дитячий манеж MR 1340-BL від фірми Bambi, круглий, синій, дитячі манежі
1 632 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MR 1340-BL blue
- +380 (77) 223-77-00Менеджер
Функціональний манеж MR 1340 це ідеальний простір для активних ігор і безпечного відпочинку малюка. Його продумані розміри та яскраві ігрові елементи роблять його не просто огорожею, а справжньою ігровою зоною прямо у вас вдома або на дачі.
Особливості та переваги:
-
Максимальний комфорт і простір:
Загальний розмір манежу — 138-121-в63см, висота 63/104 см
Основна ігрова зона — 126 × 108 смідеально підходить як для однієї дитини, так і для гри удвох -
Тканина OXFORD 150D
-
Ігрова функція:
-
Баскетбольне кільце діаметром 20 см
-
-
Зручність і безпека:
-
Вхід із застібкою-блискавкою — дитина може сама входити всередину (або ви можете легко дістати її)
-
2 ручки-підвіски — допомагають малюкові вчитися вставати, триматися та розвивати рівновагу
-
Високі борти (до 63 см) — забезпечують захист від випадання
-
Манеж MR 1340 — це безпечний ігровий простір, який надихне малюка на активний рух і веселі заняття щодня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
| Матеріал виготовлення манежу | тканина |
| Комплектація пеленальним столиком | Ні |
| Наявність навісної колиски для немовлят | Ні |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1380 мм |
| Ширина | 1210 мм |
| Висота | 630 мм |
- Ціна: 1 632 ₴






