на складі

Ігровий набір для догляду за пупсиком HL-9 у наборі 73 предмети, музика, підсвітка, аксесуари для ляльок і пупсів
1 632 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HL-9
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудовий ігровий набір HL-9 дасть змогу кожному малюкові розіграти безліч цікавих історій з догляду за своїм улюбленим пупсом!
Столик, 83-63-51см,
Усього 73 предмети
Особливості:
- - містка стійка-столик із ванною та підвісною люлькою;
- - функціональна панель, яка активує мерехтливу підсвітку та веселі мелодії;
- - компактна ігрова зона з невеликими бортами;
- - м'яка гумова фігурка пупса 17см;
- — різноманітність аксесуарів для догляду за малюком.
- - є кульки 4 шт.
Ігровий набір компактний і не займе багато місця навіть у маленькій кімнаті, але водночас має безліч зон для активної та веселої гри.
Музична панель працює від 2 батарейок типу "АА" — до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Аксесуари |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 510 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 632 ₴





