
Дитячий настільний повітряний хокей 2388 настільна гра аеро-хокей, ігрові столи, настільні ігри
1 691 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2388
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🏒 Повітряний аеро-хокей 2388 — це неймовірне задоволення та чудовий спосіб провести час усією сім'єю! 👨👩👧👦
🎉 Тепер не потрібно йти в ігрові центри — дитячий повітряний хокей легко розмістити в себе вдома. Він компактний і прекрасно впишеться в будь-яку кімнату.
⚡ Прості правила: хто більше розбере шайбу в ворота суперника — той переможець! 🥅
✨ Особливості:
-
📏 Розмір столу: 81х37.8х15.9 см;
-
🔌 аерохокей працює від шести батарейок типу "АА" (не входять до набору);
-
У комплекті шайба 2 шт., 2 біти
-
🪵 Матеріали: дерево, пластик
-
👶 Рекомендований вік: від 4 років
-
📦 Розмір коробки: 76 см × 8 см × 37 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Настільний хокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 378 мм |
| Висота | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 691 ₴


