
Трюкова машинка-всюдихід на радіокеруванні YJ 097-1 A керування пульт і браслет, роликові колеса, пара, машинки на керуванні
1 622 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: YJ 097-1 A два вида
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машинка на радіокеруванні Speed Extreme — це інноваційний позашляховик з ефектною підсвіткою, паровим ефектом та можливістю крутитися на 360°. Працює від 7.4V акумулятора, керується з пульта або за допомогою гравітаційного сенсора на руці. В комплекті USB-зарядка, пульт і акумулятор. Масштаб 1:12.
Розміри / габарити
- Довжина (см):38 см
- Ширина (см):9.5 см
- Висота (см):10 см
Особливості:
- - масштаб: 1:12;
- - акумулятор: 7.4 V (USB кабель для підзарядки в комплекті);
- - пульт дистанційного керування 2.4 GHz;
- - пульт працює від 2-х батарейок типу АА (в комплект не додаються);
- - браслет дистанційного керування в комплекті;
- - браслет керування працює від батарейки, що додається;
- - обертається на 360°;
- - їде вперед/назад;
- - повертає вліво/вправо;
- - підсвічування;
- - підсвічування змінюється під час руху;
- - звуки двигуна;
- - парогенерація;
- - пляшечка для води в комплекті;
- - роликові колеса;
- - зміна положення корпусу.
Розміри паковання:46 см × 11.5 см × 31 см
Паковання:Коробка
Вік:від 6 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 622 ₴




