
Великий дитячий паркінг-гараж із треком і запускачом для машинок T 935 A підсвітка, звук, пісні англійською, дитяче паркування
1 633 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T 935 A
+380 (77) 223-77-00
Менеджер- +380 (77) 223-77-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Паркінг-трек — це справжня знахідка для маленьких автолюбителів! Велике багаторівневе паркування поєднує відразу 2 функції: місце для стоянки понад 65 машинок і швидкісний трек-спуск для перегонів. Спіральна дорога має механічний запуск і заправну станцію.
Особливості:
- - паркінг має 5 поверхів;
- - дорога опускається на нижчі поверхи одним натисканням кнопки;
- - спуск із чотирма трасами обладнаний автоматичним запуском;
- - на спіральному треку є механічний запускник;
- - заправна станція має звукову імітацію заливання палива;
- - виконує пісні англійською;
- - має підсвітку;
- - 8 металопластикових машинок;
- - розмір зібраного паркінгу-треку 55х72х39 см;
- - ефекти заправляння працюють від 3 батарейок АА (не додаються);
- — виготовлене з міцних і безпечних матеріалів.
Такий ігровий набір допоможе розвинути фантазію, дрібну моторику та уважність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 550 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 720 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 390 мм |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 633 ₴





